Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje konkursu Kosmetyczka Roku

W ubiegłym roku marka Bielenda Professional już po raz trzeci wybrała Kosmetyczkę Roku, nagradzając najlepsze ekspertki pielęgnacji kosmetologicznej w Polsce

Zwyciężczynią prestiżowego konkursu dla profesjonalistów została Karolina Łukaszewicz. W nagrodę otrzymała wyjątkową, kryształową statuetkę, samochód osobowy oraz zestaw kosmetyków Bielenda Professional. Gala finałowa konkursu, którą poprowadził Krzysztof Ibisz, odbyła się w Krakowie – po raz pierwszy w czasie Międzynarodowego Kongresu i Targów LNE.

Jury konkursu, pod okiem którego zwyciężczyni przeprowadziła zabieg na twarz i okolice oczu, doceniło ją za niestandardowe spojrzenie na pielęgnację i wyjście poza schemat oraz za wyjątkową dbałość o potrzeby skóry klienta i jego komfort w czasie całej procedury. Kosmetyczkę Roku wyróżniono również za umiejętność opanowania stresu, empatię oraz subtelną pewność siebie.

Kosmetyczka Roku 2015 prowadzi własny gabinet w Gdańsku, jest ekspertką pielęgnacji kosmetycznej, a wykonywany zawód jest jej pasją i źródłem satysfakcji. W finale konkursu zaprezentowała doskonałą wiedzę, przygotowanie merytoryczne oraz mistrzowski warsztat. W wyróżniający sposób wykazała się przy tym umiejętnościami zapewniającymi najwyższą efektywność zabiegu przeprowadzanego w czasie finałowego etapu konkursu, a także perfekcyjną dbałością i zrozumieniem potrzeb klienta.