Wyróżnienie Internautów Poznaj Laureata Wyróżnienia Internautów!

Anna Olejniczak-Łasecka

Magister kosmetologii, absolwentka Collegium Cosmeticum (stopień I i II).
Właścicielka Kliniki Esencja Piękności w Łodzi, która jest pierwszym w
województwie gabinetem specjalizującym się w pielęgnacji kobiet w ciąży.
Przez kilka lat prowadziła zajęcia ze studentami kosmetologii na łódzkiej
uczelni. Autorka artykułów kosmetycznych na portalach, blogach i magazynach
oraz konsultant w programach telewizyjnych.
Instruktor masażu Shantala, specjalista w pielęgnacji twarzy i ciała kobiet w
ciąży i w okresie okołoporodowym.
Jej zawodową pasją są terapie Anti-age i bezinwazyjne metody odmładzania
skóry. Swoim klientkom często powtarza, że „Pięknem nie jest wyglądanie
młodo ale najlepiej jak można w każdym wieku”.
W pracy kładzie duży nacisk na prawidłową diagnostykę i holistyczne
podejście do klienta. Jej zawodową misją jest przekazywanie wiedzy na temat
prawidłowej pielęgnacji skóry.

Wioleta Faruga-Lewicka

Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada również wykształcenie pedagogiczne, od kilku lat pracuje jako wykładowca akademicki.
Jest związana zawodowo z marką DepilConcept. W pracy zawodowej specjalizuje się w zabiegach fotodepilacji i fotoodmładzania z wykorzystaniem intensywnego pulsacyjnego światła. Z pasji do pisania zaczęła zajmować się copywritingiem. Tworzy opisy kosmetyków, linii produktów, artykuły z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Joanna Sroka

Studia licencjackie w kierunku kosmetologia ukończyła na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie, po czym kontynuowała naukę na Politechnice Krakowskiej, gdzie uzyskała tytuł magistra, inżyniera technologii chemicznej. Od ponad dwóch lat związana z Akademia Urody Dermiss w Krakowie, gdzie rozwija się nie tylko jako kosmetolog, ale również trycholog i szkoleniowiec.
W praktyce stawia przede wszystkim na budowanie relacji z klientem. Każdego traktuje na równi, poświęcając czas by w najlepszy sposób wytłumaczyć działanie zabiegów i ich wpływ na skórę/organizm. Holistyczne podejście potwierdza w doborze odpowiednich terapii, ale również zgłębianiu się w zakamarkach zdrowia swojego klienta. W gabinecie dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa i sterylności traktując je jako filar pracy.
Wykonuje zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało.
Motto: „ Uśmiech w oczach drugiej osoby to najwyższa nagroda”.

Magdalena Wawrzusiszyn

Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich na kierunku Kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie pracuje jako kosmetolog w Beauty Mobile w Tomaszowie Lubelskim. Jej praca jest jej pasją, która daje mnóstwo satysfakcji i radości, dlatego pierwszą pracę w zawodzie podjęła już podczas studiów. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, głównie terapiach przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie jego problemu. W swojej pracy dużą uwagę zwraca na wywiad z klientem, by dobrze go poznać i móc zaplanować właściwą terapię, która zadziała długofalowo oraz wykluczyć ewentualne błędy w pielęgnacji domowej. Podjąć współpracę z innymi specjalistami, jeśli wymaga tego dany problem. Interesuje się także zabiegami z zakresu mezoterapii mikroigłowej i iłowej.
Jej kosmetyczne motto: ,,Żeby odnosić sukcesy, trzeba nieustannie inwestować w swoją wiedzę, która jest największym bogactwem jaki możemy posiadać”.

Paulina Lankof

Licencjonowany kosmetolog, aktualnie kontynuujący naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zamiłowanie do tematyki włosów i skóry głowy oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy w tej dziedzinie przyczyniło się do wyboru specjalności na aktualnych studiach - Trychologii kosmetologicznej.
Od blisko 2 lat współpracuje przy tworzeniu cudownego miejsca jakim jest gabinet Przestrzeń Urody w rodzinnym mieście - Starachowicach. Ma szczęście realizować się w swojej pasji oraz pomagać osobom wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii oraz trychologii.
W swojej pracy najbardziej docenia możliwość wywołania uśmiechu oraz polepszenia samopoczucia drugiej osobie.
W życiu zawodowym bliskie jest jej stwierdzenie: „Największym sukcesem jest robienie tego, co kochasz

Ewelina Mróz

Magister kosmetologii, swoją przygodę z kosmetologią zaczęła w 2009r. w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Posiada również bezcenne już 8 letnie doświadczenie. Jej konikiem są zabiegi na bazie peelingów chemicznych, zabiegi anti-age oraz podologia- usuwanie odcisków, modzieli, korekcja wrastajacych paznokci.

Od półtora roku pracuje w Gabinecie kosmetologicznym Evederm SPA w Głogowie jest to miejsce, które stworzyła z pomocą bliskich sobie osób, z myślą o Klientach, którzy cenią profesjonalizm wykonywanych usług jak i kompetencje osoby wykonującej zabiegi.

Uważa, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu. Lubi ludzi, pracę z nimi. Jej Klienci doceniają indywidualne podejście, pasję oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Ceni sobie najwyższą jakość usług, dlatego wykonywane zabiegi opierają się wyłącznie na najlepszej jakości preparatach oraz sprzętach.
"Podążaj za pięknem, bo nic co piękne nie rośnie w ciemności;)"

Karolina Nowak

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza w trakcie studiów magisterskich oraz podczas udziału w szkoleniach i kongresach z dziedziny kosmetologii. Pierwsze doświadczenie zdobyła w trakcie stażu w Gabinecie Kosmetycznym Ilony Sasak w Bytomiu, od ponad roku swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej WYSPA w Zabrzu. Ulubione zabiegi wykonywane na co dzień to: pielęgnacja skóry trądzikowej z wykorzystaniem peelingów chemicznych oraz skóry dojrzałej potrzebującej odżywienia i odbudowy.
Podczas każdego spotkania próbuje wydobyć z każdej klientki jej naturalne piękno. Jej motto to słowa Camille Pisarro „ Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć”.

Karolina Sałagan-Kwiatkowska

Mgr Karolina Sałagan-Kwiatkowska - Dyplomowany kosmetolog, wykładowca, specjalista z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz podologii. Prowadzi swój gabinet - Klinika Urody w Opatowie. Mimo swojego młodego wieku, może się pochwalić publikacjami naukowymi w prestiżowym magazynie "Kosmetologia Estetyczna". Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetologii, medycyny przeciwstarzeniowej oraz dietetyki. W swojej pracy stawia na zabiegi które indywidualnie dobiera do potrzeb skóry pacjenta, opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. W wolnej chwili chętnie wybiera sport i fitness.

Aleksandra Koncewicz

Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia w trybie niestacjonarnym, na poziomie studiów pierwszego stopnia w obszarze kształcenia nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, na profilu praktycznym uzyskała ocenę bardzo dobrą.
Od 2017 jest właścicielką oraz głównym pracownikiem Studia Kosmetologii PER LEI, które mieści się w Czerwionce-Leszczyny (woj. śląskie)
Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz leczniczych twarzy oraz ciała. Podstawą jej pracy jest indywidualne i holistyczne podejście do klienta. Oznacza to, że na każdy problem skórny spogląda przez pryzmat funkcjonowania całego organizmu.

Nigdy nie zapomina, że każda osoba to indywidualny przypadek, zupełnie inna historia…Jego historia…dlatego każdemu należy się terapia „uszyta na miarę” :) w której procedury pielęgnacyjne i lecznicze często dobiera wychodząc poza utarte schematy.

Paulina Kalata-Radecka

Dyplomowany kosmetolog oraz technik usług kosmetycznych. Od 2011 związana z branżą beauty, początkowo jako wizażystka, od 2014 roku jako trycholog w instytucie kosmetycznym w Łomiankach pod Warszawą, a od 2 lat również kosmetolog i manager obiektu.
Współwłaściciel instytutu kosmetycznego pod Warszawą (Afryka Day Spa Łomianki), gdzie opiekuje się klientami zarówno kosmetologicznymi, jak i trychologicznymi. Specjalizuje się w personalizowanych terapiach łączonych dla skór dojrzałych i trądzikowych, trychologicznie pasjonują ją parakeratozy owłosionej skóry głowy.

Zdrowa skóra – również głowy - to puzzle składające się z wielu elementów. Wspaniałe efekty zabiegowe i pielęgnacyjne osiągniemy jedynie przy holistycznym podejściu do całego organizmu i indywidualnym planie terapeutycznym dla każdego pacjenta