Ogólnopolski konkurs

Kosmetyczka Roku 2019

Konkurs Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy profesjonaliści – niezależnie od tego, z jakimi markami współpracują. W obecnej formule konkursu – która zyskała uznanie podczas poprzednich edycji – finalistki zostaną zaproszone na dwudniowe spotkanie w ekskluzywnym hotelu Turówka w Wieliczce.


Sprawdzona formuła z nowymi elementami, jak zawsze największa nagroda w Polsce w konkursie dla kosmetyczek i super atrakcyjne nagrody dla wszystkich finalistek oraz finał, o którym będzie mówić cała branża beauty. W tym roku odwiedzimy Wieliczkę - to właśnie w tym pięknym i historycznym mieście zorganizujemy dwudniowy finał konkursu z jedynym takim programem atrakcji i niespodzianek. Zaproszenie otrzyma od nas 10 kosmetyczek z całej Polski. Kryterium wyboru? Jak zawsze test online, w tym roku również coś nowego - specjalna edycja Akademii Bielenda Professional. To wyjątkowa okazja by połączyć element rywalizacji oraz potrzebę kształcenia się i zdobywania ciągle nowej wiedzy, którą na co dzień możesz wykorzystać w swoim gabinecie. Jeśli będziesz natomiast czuła, że test nie poszedł Ci najlepiej - wykonaj zadanie kreatywne tuż po zakończeniu testu - i zdobądź dodatkowy punkt, który może zaważyć o tym, czy znajdziesz się w finale, a potem kto wie, może to Ty wygrasz konkurs?


Test online trwa od 2 września do 6 października 2019 roku, w tym czasie możesz także przygotować rozwiązanie zadania dodatkowego. O zakwalifikowaniu do II etapu powiadomimy wybrane osoby z najlepszymi wynikami telefonicznie w dniach 8-9 października 2019. Następnie spotkamy się w wielickim hotelu Turówka na zadaniu finałowym oraz Akademii Bielenda Professional z ekspertami branży beauty i marketingu, w dniach 17-19 października. Po wyłonieniu finałowej 10-tki rozpoczniemy głosowanie internautów, które potrwa od 10 do 17 października. O jego wyniku poinformujemy w trakcie Gali Finałowej, która będzie miała miejsce wyjątkowo w Wieliczce na zakończenie uroczystej kolacji w dn. 18 października, wtedy też poznamy Kosmetyczkę Roku 2019.

Kto może wziąć udział?

Każda osoba, która posiada wykształcenie kosmetyczne (I lub II stopnia lub studium). Zarówno kobiety jak i mężczyźni, właściciele jak i pracownicy salonów i gabinetów. Związani z dużymi sieciami lub pracujący w małych niezależnych lub rodzinnych gabinetach kosmetycznych. Pracujący na stałe na terenie Polski.

Co można wygrać?

Masz szansę zdobyć prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2019 oraz wartościowe nagrody rzeczowe – w tym nagrodę główną samochód osobowy marki Toyota Aygo. Na zwyciężczynię czeka również możliwość współpracy z marką Bielenda Professional przy ciekawych, rozwojowych projektach. Obok samochodu w puli nagrody głównej znajdują się także Voucher o wartości 2 000 złotych na zakup odzieży firmy Vena Uniformy, Kurs makijażu "Secrets of Make Up z Karoliną Matraszek w PRO Make Up Academy" od firmy Affect Professional Cosmetics, zestaw nagród do stylizacji paznokci od firmy Słowianka Nails, roczny dostęp do serwisu muzycznego GO ON Biznes oraz roczny dostęp do serwisu rezerwacyjnego Booksy, Voucher o wartości 1 000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional, a także zestawy kosmetyków do makijażu Affect Professional Cosmetics i do stylizacji włosów Olaplex, a także audyt strony internetowej albo fanpage przeprowadzony przez Annę Wydra-Nazimek oraz pakiet nagród od Patronów medialnych - LNE, Kosmetologia Estetyczna i Art of Beauty, a także prenumeraty pism branżowych dla każdej finalistki. Dodatkowo każda finalistka będzie miała możliwość publikacji artykułu na łamach Kosmetologii Estetycznej w roli eksperta.


Dodatkowo jak co roku przyznajemy Wyróżnienie Internautów to nagroda pieniężna w wysokości 1 000 zł, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Bielenda Professional i zestawy kosmetyków do makijażu marki Affect Professional Cosmetics i do stylizacji włosów Olaplex oraz odzieży Vena Uniformy i zestaw nagród od firmy Słowianka Nails oraz roczny dostęp do serwisu muzycznego GO ON Biznes i do serwisu rezerwacyjnego Booksy. Głosowanie na najlepszą kosmetyczkę zdaniem internautów, rozpoczniemy po ogłoszeniu finalistów tegorocznej edycji, wyniki ogłosimy podczas wielkiej Gali Finałowej.

Zdobądź prestiżowy tytuł i wygraj nagrodę główną o wartości ponad 60 000 złotych

Patroni medialni:

Partnerzy Konkursu / Sponsorzy Nagród: